top of page

6x APARTMENT A2+2
6x Apartmán A2+2

VILLA MATEO&ANDREA - luxury apartment villa category **** is located directly above a beautiful beach with fine pebbles and sand. The beach is accessible by stairs directly from the house. All apartments are oriented towards the sea and all balconies have a beautiful view of the sea. The villa is accessible by car with the possibility of parking a short distance from the house (free) or in the garage right next to the house (for a fee).

The villa offers quality accommodation in modern apartments with air conditioning. Guests have access to a summer kitchen with barbecue on the ground floor, seating under the pergola, a shower, parking for 2 cars right next to the house and other spaces approx. 80 meters from the house, a garage for 2 cars (for a fee of EUR 5/day - advance reservation required).

Apartments for 2+2 people - each apartment consists of a separate bedroom with a double bed and a spacious living room with a comfortable sofa bed for 2 people. The standard equipment of each apartment includes: SAT/TV, air conditioning (use included in the price), wi-fi or LAN connection in each apartment, balcony with sitting area, bathroom with shower and toilet, fully equipped kitchen with fridge, freezer and kettle, all apartments except No. 1 and 2 on the raised ground floor have electricity stove and oven for baking. Apartments No. 1 and 2 have a smaller kitchen with a 2-burner stove and a microwave oven.

VILLA MATEO&ANDREA - luxusní apartmánová vila kategorie **** se nachází přímo nad krásnou pláží s jemnými oblázky a pískem. Pláž je přístupná po schodišti přímo od domu. Všechny apartmány jsou orientované směrem na moře a ze všech balkónů je krásný výhled na moře. Vila je přístupná autem s možností parkování kousek od domu (zdarma) nebo v garáži přímo u domu (za poplatek).
Vila nabízí kvalitní ubytování v moderních apartmánech s klimatizací. Hostům je v přízemí k dispozici letní kuchyň s grilem, posezení pod pergolou, sprcha, parkování pro 2 auta přímo u domu a další místa cca 80 od domu, garáž pro 2 auta (za poplatek 5,- EUR/den – rezervace dopředu nutná).
Apartmány pro 2+2 osoby – každý apartmán se skládá z oddělené ložnice s manželským lůžkem a z prostorného obývacího pokoje s pohodlným rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Ke standardnímu vybavení každého apartmánu patří: SAT/TV, klimatizace (používání zahrnuto v ceně), wi-fi nebo LAN připojení na každém apartmánu, balkón s posezením, koupelna se sprchou a WC, kompletně vybavená kuchyňka s chladničkou, mrazákem a rychlovarnou konvicí, všechny apartmány kromě č. 1 a 2 ve zvýšeném přízemí mají el. sporák a troubu na pečení. Apartmány č. 1 a 2 mají menší kuchyňku s 2 plotýnkovou varnou deskou a navíc mikrovlnnou troubu.

bottom of page